mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Już jest. Auto Mapa 6.10

Już jest. Auto Mapa 6.10

Nowe mapy datowane na grudzień 2011 roku, punktowe adresy dla wszystkich miast w Polsce, możliwość użycia trasy przygotowanej w serwisie Targeo.pl oraz nowy typ trasy dla osób ceniących bezpieczeństwo w podróży wspierany przez technologię LiveDrive! Oto nowości w AutoMapa 6.10.

 

Już jest. Auto Mapa 6.10
AutoMapa 6.10 zawiera najnowsze, opracowane przez Geosystems, mapy Polski oznaczone symbolem 1112, które tradycyjnie już stanowią najaktualniejszy obraz sieci dróg w Polsce. W najnowszej wersji AutoMapy, liczba nawigacyjnych planów miejscowości wzrosła o kolejne 443 miejscowości przekraczając poziom 49 tysięcy. To najpełniejsza baza planównawigacyjnych wśród wszystkich programów nawigacyjnych.

AutoMapa po raz kolejny deklasuje konkurencję dokładnością. Po raz pierwszy w historii, nawigacja GPS posiada bazę punktowych adresów dla wszystkich miast w Polsce. W najnowszej wersji dodatkowo przybyło ponad 87 tysięcy adresów przypisanych do konkretnych budynków osiągając poziom ponad 3,1 mln w najnowszych mapach znajduje się wiele nowych odcinków dróg, które znajdują się w ostatniej fazie budowy. Ich udostępnienie w mapach nastąpi w chwili oddania ich do użytku automatycznie, poprzez technologię LiveDrive!, która nie tylko pozwala wyznaczać najszybsze trasy z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, ale umożliwia również bieżącą aktualizację danych mapowych.

Wśród gotowych do odblokowania tras znajdują się m.in. nowy odcinek A4 koło Rzeszowa, trasa S74 koło Kielc, odcinek A1 Maciejów – Wierzchowa, przedłużenie al. KEN, Most Północny w Warszawie oraz obwodnica Bytomia.

LiveDrive! w AutoMapie 6.10 to wzorowe narzędzie do walki z ulicznymi korkami i innymi utrudnieniami drogowymi. Dzięki zaawansowanym mechanizmom wykrywania korków i innych nietypowych zatorów drogowych, podróż z AutoMapą jest zawsze przyjemnością. W najnowszej wersji systemu AutoMapa Traffic wprowadzono nowe, ulepszone algorytmy wykrywania i pokonywania korków dla trasy Bezpiecznej, Łatwej i Optymalnej tak, aby nawet niewprawni kierowcy mogli skutecznie walczyć z drogowymi korkami. Wspierani są oni nie tylko przez technologię LiveDrive przekazującą informacje o bieżącym natężeniu ruchu, ale również przez dane z miliardów kilometrów tras, które inne pojazdy pokonały po polskich drogach w ciągu ostatnich lat.
Tematy w artykule: nawigacja nawigacja AutoMapa

Podobne wiadomości:

Co ma korek do wypadku?

Co ma korek do wypadku?

Technika 2013-09-02

Firma YouGov  przeprowadziła na zlecenie firmy TomTom badanie wśród 8000 europejskich kierowców.  Wykazało ono, że często są oni narażeni na wypadki związane z korkami. Ponad jedna trzecia respondentów przyznała, że miała wypadek, ponieważ nie zdążyli wyhamować przed korkiem, który utworzył się niespodziewanie na drodze.

Wyposażenie nowoczesnych aut z długą historią

Wyposażenie nowoczesnych aut z długą historią

Aktualności 2019-08-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Targi Frankfurt 2019
Targi Frankfurt 2019
Targi Frankfurt 2019 to obok wystaw w Paryżu i Genewie najważniejsza impreza tego typu na całym Starym Kontynencie i jedna z największych na świecie.

TARGI FRANKFURT TARGI FRANKFURT