mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Multimedialne auta

Multimedialne auta

CommuniportÂŽ w minivanach GM.

Przyjemność podróżowania stanie się większa dla klientów, którzy zakupią minivany firmy GM wyposażone w Communiport® firmy Delphi zintegrowany z systemem audiowizualnym dla pasażerów. Dzięki temu zapewnią swoim pociechom wiele zabawy podczas podróży. GM jest liderem w dostarczaniu technologii informacyjnej i audiowizualnej do pojazdów.

System firmy Delphi jest oferowany w modelach na rok 2002 takich jak: Chevrolet Venture, Pontiac Montana i minivan Oldsmobile Silhouette. Delphi opracował technologię i produkcję osprzętu elektronicznego natomiast firma ASC Inc. jest odpowiedzialna za mechaniczną integrację systemu dla GM.

„Klienci wykazują bardzo duże zainteresowanie wyposażeniem swoich pojazdów w systemy audio-video, przez co chłonność rynku jest 100% większa w stosunku do pierwotnych założeń,” powiedział Bob Schumacher, dyrektor ds. produktów komunikacji bezprzewodowej. Jako pierwsza firma na rynku z systemem DVD Delphi i ASC potrafią sprostać potrzebom rynku w zakresie dostaw sprzętu rozrywkowego. Fabrycznie montowany samochodowy system multimedialny jest zintegrowany z centralną konsolą.

System pozwala na odtwarzanie płyt DVD i CD, wyposażony jest w system nagrzewczy tylnych siedzeń i układ klimatyzacyjny. Posiada również wejścia audio-video dla gier, kamer video, odtwarzaczy video lub innych urządzeń. 7-calowy kolorowy ciekłokrystaliczny monitor zapewnia ostry obraz, jest umieszczony na środkowej konsoli w pojeździe oraz ma możliwość składania.

Informacja do monitora jest przesyłana za pomocą podczerwieni. „Oferowany system elektroniczny firmy Delphi przenosi podróże samochodem w zupełnie nowy wymiar,” dodaje Schumacher. „Gdy dzieci są zajęte zabawą na tylnych siedzeniach samochodu, rodzice mogą bezpiecznie i w spokoju kierować samochodem”.

Delphi oferuje również wersje systemu przystosowaną do montażu posprzedażnego do istniejących samochodów (w ramach oferty rynku części zamiennych i akcesoriów)”.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Znów zatankujemy na CPN - Orlen przywraca markę
Znów zatankujemy na CPN - Orlen przywraca markę
Stacja paliw z logo CPN znów będzie działać. Z okazji 20. rocznicy działalności w Polsce koncern PKN Orlen przygotował powrót stacji pod szyldem CPN oraz Petrochemii Płock.