mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nawigacja dla motoklistów od TomTom

Nawigacja dla motoklistów od TomTom

TomTom przedstawia nową, inteligentną nawigację dla motocyklistów - TomTom Urban Rider. Nowy model nawigacji dla motocyklistów wyposażony jest w intuicyjny ekran, który może być bez kłopotu obsługiwany w rękawiczkach, oraz niezwykle prosty w obsłudze interfejs.

Nawigacja dla motoklistów od TomTom
Z myślą o uproszczeniu nawigacji TomTom Urban Rider został wyposażony w menu zawierające jedynie dwa podstawowe przyciski – Nawiguj i Przeglądaj Mapę. Uproszczone menu, w połączeniu z dużymi, czytelnymi ikonami i możliwością obsługi nawigacji w rękawiczkach, pozwoli na niezwykle łatwe nawigowanie wszystkim miłośnikom motocykli.

W bezpiecznej i bezkolizyjnej jeździe pomoże Asystent Pasa Ruchu. Nowy TomTom Urban Rider zapewnia realistyczny widok 3D na skomplikowanych skrzyżowaniach, dzięki czemu motocykliści mogą być pewni, że zawsze na czas znajdą się na odpowiednim pasie ruchu.

Dla szybszego i inteligentnego wyznaczania trasy, nawigacja TomTom Urban Rider została wyposażona także w technologię IQ Routes™. Ta innowacyjna technologia TomTom wyznacza najszybszą możliwą trasę w zależności od dnia i godziny, bazując na danych otrzymanych anonimowo od milionów użytkowników nawigacji TomTom.  

Dla doświadczonych motocyklistów TomTom przygotował nawigację TomTom Rider Pro. Rozbudowany model nawigacji został wyposażony w słuchawki z łączem Bluetooth®, dzięki czemu motocykliści mogą słyszeć głośno i wyraźnie wszystkie instrukcje głosowe wypowiadane przez lektora. Łącze Bluetooth® umożliwia także prowadzenie rozmów telefonicznych w czasie jazdy bez potrzeby użycia rąk.

TomTom Urban Rider będzie dostępny w Polsce pod koniec maja 2010. Nie jest jeszcze znana sugerowana cena detaliczna nawigacji.
Tematy w artykule: nawigacja TomTom nawigacja TomTom

Podobne wiadomości:

Darth Vader Twoim przewodnikiem

auto motor i sport 0000-00-00

Co ma korek do wypadku?

Co ma korek do wypadku?

Technika 2013-09-02

Firma YouGov  przeprowadziła na zlecenie firmy TomTom badanie wśród 8000 europejskich kierowców.  Wykazało ono, że często są oni narażeni na wypadki związane z korkami. Ponad jedna trzecia respondentów przyznała, że miała wypadek, ponieważ nie zdążyli wyhamować przed korkiem, który utworzył się niespodziewanie na drodze.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen e-Crafter – polska premiera
Volkswagen e-Crafter – polska premiera
Podczas targów Fleet Market w Warszawie Volkswagen zaprezentował nowego e-Craftera – bezemisyjny samochód dostawczy z napędem elektrycznym.