mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Nowe radioodtwarzacze Blaupunkta

Nowe radioodtwarzacze Blaupunkta

Od maja na rynek polski są wprowadzane nowe radioodtwarzacze Blaupunkta. W klasie produktów z najwyższej półki firma oferuje trzy nowe radioodtwarzacze wyróżniające się innowacyjnymi rozwiązaniami.

Nowe radioodtwarzacze Blaupunkta

Modele Bremen, Los Angeles i Seattle dostępne są w nowej szacie stylistycznej z dużymi, wysokiej rozdzielczości wyświetlaczami oraz zmiennym podświetleniem przycisków. Urządzenia łączą w sobie wysokiej klasy koncepcje tunerów, technikę dekodowania MP3 oraz znacznie rozszerzone funkcje korekcji barwy dźwięku. Ponadto, w celu rozszerzenia funkcjonalności systemu audio, do radioodtwarzaczy można podłączyć zmieniarkę CD, urządzenie głośnomówiące do telefonu komórkowego, głosową nawigację, pilot zdalnego sterowania na kierownicę, mikrofon pomiarowy lub np. dodatkowe wzmacniacze i subwoofery. Dzięki temu stworzona została możliwość wszechstronnej rozbudowy systemu bez konieczności wymiany samego radioodtwarzacza.

Zwraca uwagę mała liczba elementów obsługowych, metalowe profile z matowanego lub polerowanego aluminium i duży wyświetlacz graficzny o wysokim kontraście. Płaski, zdejmowany panel przedni urządzeń wyposażony jest w elektryczny mechanizm uchylny. Możliwość zdejmowania panelu obsługowego stanowi ponadto skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą. Metalowe klawisze Softkey, regulator głośności i joysticki umożliwiają intuicyjną obsługę radioodtwarzacza. Po trzy przyciski Softkey znajdujące się po prawej i po lewej stronie od wyświetlacza wskazują, której stacji lub funkcji przyporządkowany jest aktualnie dany klawisz. Ułatwiają tym samym dostęp do stacji bądź płyty i poprawiają ergonomię urządzenia. Liczne funkcje można zaprogramować indywidualnie, co pozwala dopasować urządzenia do potrzeb i upodobań użytkownika.

Sugerowane ceny detaliczne brutto (stan: maj 2004):
- Seattle MP74 – 2099 zł
- Los Angeles MP74 – 2299 zł
- Bremen MP74 – 2799 zł

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Policyjna akcja
Policyjna akcja "Smog"
Policja zapowiada na jutro ogólnopolską akcję kontroli emisji spalin w samochodach. Wzmożonych patroli spodziewać się trzeba od rana do wieczora.