mojeauto.pl > motogazeta > Technika > Telewizja w radioodbiorniku

Telewizja w radioodbiorniku

Firma Blow Car System zaprezentowała model AVH-8706. To zaawansowane urządzenie nie tylko pozwala na odtwarzanie muzyki w popularnych formatach i słuchanie radia, ale również umożliwia oglądanie filmów DVD oraz odbiór programów telewizji, dzięki wbudowanemu tunerowi TV.

Telewizja w radioodbiorniku
BLOW CD/DVD AVH-8706 to nie tylko radio  FM/AM z funkcją RDS, ale to także propozycja dla posiadaczy własnych kolekcji nagrań. Urządzenie wyposażone jest w odtwarzacz płyt CD i DVD-Audio, obsługuje także utwory w formatach MP3 i WMA. Dzięki złączu USB i czytnikowi SD/MMC pliki audio i wideo można odsłuchiwać bezpośrednio z przenośnej pamięci. Wejście AUX pozwala ponadto na podłączenie zewnętrznych odtwarzaczy MP3.

Dłużącą się podróż skróci pasażerom funkcja kina domowego - BLOW CD/DVD AVH-8706 czyta płyty DVD-Video, VCD i SVCD, a także pliki DivX, MPEG4 i MP4. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest wbudowany tuner telewizji analogowej. Po podłączeniu zewnętrznej anteny BLOW CD/DVD AVH-8706 pozwala na oglądanie programów telewizji naziemnej.

Wygodną obsługę BLOW CD/DVD AVH-8706 zapewnia dotykowy, ciekłokrystaliczny wyświetlacz o przekątnej 3,5 cala, który możemy ustawić pod kątem w trzech różnych pozycjach. Przyciski na przednim panelu, w zależności od wersji urządzenia, mogą mieć podświetlenie pomarańczowe lub niebieskie. W zestawie znajdziemy wielofunkcyjny pilot.

Filmy DVD i programy TV mogą być oglądane na wbudowanym ekranie, jak również na ekranie zewnętrznym. Jego podłączenie umożliwia kompozytowe wyjście wideo.  BLOW CD/DVD AVH-8706 posiada również wyjście na subwoofer. Moc wyjściowa wbudowanego wzmacniacza wynosi 4 x 45W. BLOW CD/DVD AVH-8706 pełni także rolę samochodowego zestawu głośnomówiącego. Korzystając z technologii Bluetooth. Do urządzenia podłączymy także kamerę cofania.

BLOW CD/DVD AVH-8706 ma wymiary 187 x 170 x 50 mm, dzięki czemu jest łatwy w montażu w standardowej wnęce każdego pojazdu.

Podobne wiadomości:

Gdy brakuje Ci basu

Gdy brakuje Ci basu

Technika 2011-02-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Kodiaq GT – pierwszy SUV coupe
Skoda Kodiaq GT – pierwszy SUV coupe
Skoda nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny model. Jest nim SUV w nadwoziu w stylu coupe – Skoda Kodiaq GT.